„Dotacje i ulga IP Box w 2020”, BPPT, 19.02.2020, Bydgoszcz

Kreatywni!

 

zapraszamy na bezpłatne spotkanie w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym. W kameralnej i niezobowiązującej atmosferze opowiemy o możliwościach pozyskania dotacji na realizacje inwestycji lub projektów badawczo-rozwojowych. Ponadto, przybliżymy zagadnienie coraz popularniejszej ulgi podatkowej IP Box (5% stawka CIT/PIT) oraz wyjaśnimy, które kwalifikowane prawa własności intelektualnej uprawniają do tej preferencyjnej formy opodatkowania.

 

 

Oferujemy również unikalną szansę wzięcia udziału w indywidualnych spotkaniach z ekspertami, podczas których określimy aktualne potrzeby, a także przeanalizujemy możliwości Państwa przedsiębiorstwa: czy dostępny potencjał techniczny, ludzki oraz finansowy stwarza szansę na skuteczne aplikowanie o środki UE? Analizę zakończy rekomendacja ekspertów odnośnie zasadności ubiegania się o dotację oraz pomoc przy wyborze rodzaju dostępnych źródeł dofinansowań. Podczas konsultacji odpowiemy również, czy dochody uzyskiwane przez Państwa firmy upoważniają do skorzystania z ulgi IP Box. Każde spotkanie indywidualne potrwa maksymalnie 20 minut. Może w nim uczestniczyć kilku przedstawicieli jednej firmy. Udział w indywidualnych konsultacjach jest bezpłatny.

 

Zapraszamy do zapisów na spotkanie, które odbędzie się 19 lutego 2020 roku od godziny 10:00 (konferencja: 10:00 - 12:00, indywidualne konsultacje: 12:10 - 14:10), w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, biurowiec IDEA, przy ul. Bydgoskich Przemysłowców 6, 85-862 Bydgoszcz.

 

Link do rejestracji znajdziecie TUTAJ.

 

 

 

Please reload

Joanna Skrzeczkowska

Redaktor Bloga, radca prawny

Pasjonatka mody, kinematografii, literatury angielskiej, jogi...i długo by jeszcze wymieniać...

Please reload

Szukaj po kategoriach
Please reload

Znajdziesz nas również

  • Szary LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon