Ogólnopolska konferencja naukowa pt. „Aktualne problemy prawa własności intelektualnej"

Kochani Kreatywni!

 

Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy oraz Blog Patent na ©reatywność już drugi rok z rzędu objęli patronatem ogólnopolską konferencję naukową pt. „Aktualne problemy prawa własności intelektualnej” organizowaną przez Koło Prawa Własności Intelektualnej „Niematerialni” Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.


Jest to kolejna edycja konferencji mającej na celu ukazanie aktualnych oraz najczęściej pojawiających się problemów z zakresu własności intelektualnej, jak również popularyzację wiedzy z obszaru tej dziedziny prawa. Organizatorom zależy na zaprezentowaniu praktycznego wymiaru prawa własności intelektualnej, które zajmuje znaczącą pozycję pośród innych gałęzi prawa i charakteryzuje się dynamicznym rozwojem.

Konferencja adresowana jest do studentów, pracowników naukowych, praktyków, osób mających do czynienia z IP w wykonywanej profesji oraz chcących nabyć wiedzę z tego zakresu.


Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane m. in. prelekcje z zakresu prawa autorskiego, prawa własności przemysłowej oraz czynów nieuczciwej konkurencji.
 

Z ramienia Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy oraz Blog Patent na ©reatywność  wystąpi ponownie Mecenas Joanna Skrzeczkowska (autor Bloga). 
 

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej wydarzenia: TUTAJ.

 

autor plakatu: Malwina Kaczorowska

 

 

Please reload

Joanna Skrzeczkowska

Redaktor Bloga, radca prawny

Pasjonatka mody, kinematografii, literatury angielskiej, jogi...i długo by jeszcze wymieniać...

Please reload

Szukaj po kategoriach
Please reload

Znajdziesz nas również

  • Szary LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon