Dlaczego warto monitorować znaki towarowe?

Kreatywni!

 

Dużo piszemy na temat dbania o swój znak towarowy. Podkreślamy, że rejestracja znaku to za mało. W celu stworzenia oznaczenia faktycznie spełniającego funkcję odróżniającą w obrocie należy dbać przede wszystkim o „czystość” znaku towarowego, to znaczy eliminować oznaczenia szkodzące jego rozpoznawalności na rynku. Najlepszym rozwiązaniem na wykreowanie mocnego znaku towarowego jest prowadzenie jego bieżącego monitoringu.

 

Czym właściwie jest wspomniana usługa monitoringu znaków towarowych, wyjaśnia zamieszczony poniżej filmik. Wiadomo, jak mówi słynne, chińskie przysłowie: Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów. Miłego oglądania!

 

Szczegółowe informacje na temat monitoringu znaków towarowych znajdziesz TUTAJ.

 

 

Wpis nie stanowi porady ani opinii prawnej w rozumieniu przepisów prawa oraz ma charakter wyłącznie informacyjny. Stanowi wyraz poglądów jego autora na tematy prawnicze związane z treścią przepisów prawa, orzeczeń sądów, interpretacji organów państwowych i publikacji prasowych. Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy Sp.K. i autor wpisu nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne skutki decyzji podejmowanych na jego podstawie.

 

 

 

Please reload

Joanna Skrzeczkowska

Redaktor Bloga, radca prawny

Pasjonatka mody, kinematografii, literatury angielskiej, jogi...i długo by jeszcze wymieniać...

Please reload

Szukaj po kategoriach
Please reload

Znajdziesz nas również

  • Szary LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon