BiznesTrendy 2017 - relacja prasowa z konferencji

 

Drodzy Czytelnicy Patentu na ©reatywność!

 

Bardzo cenimy kreatywność, przedsiębiorczość i nieustanny rozwój. Zarówno Blog, jak i cała nasza struktura organizacyjna, to znaczy Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy dba o ciągły samorozwój, śledzi bieżące trendy w gospodarce, jak również stara się dzielić swoją wiedzą z innymi. Stąd ten Blog. Oczywiście, chcielibyśmy od czasu do czasu wspomnieć Wam również o naszych osiągnięciach (ach, ta skromność 😊).

 

Jak już Wam pisaliśmy, Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy była partnerem merytorycznym towarzyszącej jubileuszowi 25-lecia Pracodawców Pomorza i Kujaw konferencji BiznesTrendy2017, która odbyła się w Bydgoszczy w dniu 17 listopada 2017 roku. Szczegóły TUTAJ

 

Poniżej kilka wybranych materiały opublikowanych w dniu 18 grudnia 2017 roku w  dodatku informacyjno-promocyjnym do Gazety Wyborczej - "BiznesTrendy2017 Co czeka Twój biznes? Analizy i prognozy ekspertów".

 

 

 

 

W panelu pt. "Wdrażanie strategii innowacyjnej i zarządzanie zmianą w firmie" głos zabrali Wspólnicy Kancelarii. Mecenas Izabela Błaszkiewicz w wystąpieniu: "Privacy by design" i "privacy by default" czyli ochrona danych osobowych od maja 2018 roku, podkreśliła wagę dostosowania się  przedsiębiorców do wymogów nowego, unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Mecenas Michał Zachorski mówił o widzianych oczyma prawnika możliwościach i zagrożeniach związanych z rozwijaniem i wdrażaniem innowacji, które występują na styku nauki i biznesu.

Natomiast, Mecenas Jarosław Ostrowski, wspólnik zarządzający Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy odniósł się do modnego ostatnio - outsourcingu usług prawnych.

Poniżej zamieszczamy pełną wersję dodatku - w formie galerii.

 

Serdecznie zapraszamy na przyszłe konferencje, szkolenia i seminaria organizowane przez Patent na kreatywność i Kancelarię Ostrowski i Wspólnicy, o których, oczywiście, poinformujemy na łamach Bloga Patent na ©reatywność!

 

Serdecznie pozdrawiamy,

 

Zespół Bloga Patent na ©reatywność!

Please reload

Joanna Skrzeczkowska

Redaktor Bloga, radca prawny

Pasjonatka mody, kinematografii, literatury angielskiej, jogi...i długo by jeszcze wymieniać...

Please reload

Szukaj po kategoriach
Please reload

Znajdziesz nas również

  • Szary LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon