Kancelaria na BiznesTrendy 2017 oraz Gali 25-lecia Pracodawców Pomorza i Kujaw

 

Patent na ©reatywność powstał dzięki aktywności osób na co dzień współpracujących z prężnie rozwijającą się Kancelarią Ostrowski i Wspólnicy, tworzoną  przez grono specjalistów z różnych dziedzin prawa. W ramach Bloga, możecie zapoznać się z pomysłami i poglądami Działu własności intelektualnej, niekoniecznie w "formalnym" wydaniu. Naszymi zainteresowaniami i wiedzą dzielimy się również prowadząc różnego rodzaju szkolenia i konferencje. Przecież, nic tak nie rozwija jak bezpośredni kontakt z osobami wykorzystującymi własność intelektualną w działalności gospodarczej i zawodowej, efektywnie stosującymi ją w praktyce, którzy podczas dyskusji wskazują nam na realne problemy, a my poszukujemy dla nich prostych rozwiązań.

 

Jedną z możliwości do podzielenia się naszą wiedzą i określenia trendów biznesowych w bieżącym roku był udział merytoryczny Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy towarzyszącej jubileuszowi 25-lecia Pracodawców Pomorza i Kujaw konferencji BiznesTrendy2017, która odbyła się w Bydgoszczy, w dniu 17 listopada 2017 roku (http://biznestrendy2017.pl/).

 

Konferencja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, na co niewątpliwy wpływ miał dobór prelegentów i tematów wystąpień w ramach paneli dyskusyjnych.

 

W panelu pt. "Wdrażanie strategii innowacyjnej i zarządzanie zmianą w firmie" głos zabrali Wspólnicy Kancelarii. Mecenas Michał Zachorski mówił o widzianych oczyma prawnika możliwościach i zagrożeniach związanych z rozwijaniem i wdrażaniem innowacji, które występują na styku nauki i biznesu. Z kolei mecenas Izabela Błaszkiewicz w wystąpieniu: "Privacy by design" i "Privacy by default" czyli ochrona danych osobowych od maja 2018 roku, podkreśliła wagę dostosowania się  przedsiębiorców do wymogów nowego, unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

 

Po długim, ale bardzo owocnym, obfitującym w wiele ciekawych rozmów z uczestnikami konferencji dniu, wzięliśmy udział w Gali 25-lecia Pracodawców Pomorza i Kujaw.

 

Poniżej przedstawiamy fotorelację z wydarzenia (autor: Agencja Fotograficzna SNAPShot Piotr Kaczmarek):

 

 

 

Please reload

Joanna Skrzeczkowska

Redaktor Bloga, radca prawny

Pasjonatka mody, kinematografii, literatury angielskiej, jogi...i długo by jeszcze wymieniać...

Please reload

Szukaj po kategoriach
Please reload

Znajdziesz nas również

  • Szary LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon